Mój kumpel Jeremi

Oskar i Jeremi to dwaj najlepsi przyjaciele. Spędzają razem dużo czasu. Kiedyś uratowali psa – Sabę, która zamieszkała z Jeremim.
Mają też wspólną kryjówkę w parku nad stawem. Tak wiele ich łączy. Pewnego dnia Oskar wpada w kłopoty i decyduje nikomu o tym nie mówić. Czy skrywana tajemnica może zniszczyć przyjaźń?

Nagrody i wyróżnienia
1. Złota Lista Fundacji ABCXXI – Cała Polska Czyta Dzieciom
Mój kumpel Jeremi dołączył do Złotej Listy najlepszych tytułów dla dzieci i młodzieży. Fundacja ABCXXI – Cała Polska Czyta Dzieciom od wielu lat wspiera emocjonalny i psychiczny rozwój dzieci poprzez propagowanie codziennego czytania. Na Złotej Liście Fundacji znaleźć można tytuły wybitnych polskich i zagranicznych autorów tworzących dla najmłodszych. Teraz także powieść Mój kumpel Jeremi znalazła się wśród najlepszych.
2. Nominacja w Konkursie im Ferdynanda Wspaniałego (2021)
3. Nominacja do 28. Ogólnopolskiej Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego (2021)
4. Powieść została także nagrodzona w Konkursie im. Astrid Lindgren na współczesną książkę dla dzieci i młodzieży, zorganizowanym przez Fundację ABCXXI-Cała Polska czyta dzieciom.

Powieść dla dzieci 8+

Wydawnictwo Literatura, 2020r.
link do strony wydawnictwa

Fundacja ABCXXI-Cała Polska czyta dzieciom – informacje oraz filmik na temat książki: https://calapolskaczytadzieciom.pl/ksiazka/moj-kumpel-jeremi/